Ankara Gölbaşı Hayvan Barınağı

Meliha Yılmaz Doğal Hayatı Koruma Vakfı Gölbaşı Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres: Gölbaşı Sanayi Sitesi Arkası

Telefon: 0 312 440 16 05

Sorumlu:Vakıf Başkanı Mine Eren

Gönüllü: 

Personel: –

Hayvan Sayısı: 4100

Küpe Rengi: –

İhtiyaçlar: Gönüllü, kuru-konserve mama, makarna, palet, süt, kumaş ve eski halı, gazete, her türlü temizlik maddesi

Web sitesi: http://melihayilmazvakfi.blogspot.com/

ankara-golbasi02

 

ankara-golbasi01

Facebook Yorumları

yorum

28 Yorum

 1. konu çok acildir dikkatinize. teiaş gölbaşı büyük güç trafoları tamir binası önünde yaralı bir köpek bulunmakta. ben öğlen karnını doyurdum ama hayvanın hareket etmeye mecali yok. bu gece dışarda kalırsa muhtemelen sabaha çıkamaz. acil yardım etmeniz gerekmekte. yeri bulabilmeniz için cebimi yazıyorum. 055 161 0446

  Cevapla
 2. gölbaşı hayvan barınağında koşullar çok kötü köpeklerde doğru düzgün ilgilenilmiyor. Köpekler başıboş ve etrafta ölü köpekler bile mevcut. Çalışanlar eğitimsiz ve sahiplenirken yardımcı olmayan kötü niyetli insanlar..

  Cevapla
 3. Ben ve kuzenim bir gün gelip sizin barınağınızı gezmek istiyoruz.Hem biraz yardım etmek hem de orda ki hayvan dostlarımıza sevgi göstermek istiyoruz.Böyle bişey yapmamız mümkün olur mu?

  Cevapla
 4. Ben ve kuzenim sizi ziyarete gelmek istiyoruz.Yardım etmek ve köpeklere sevgi ve şefkat göstermek istiyoruz.

  Cevapla
  • Esra hanım,gölbaşı hacılar mahallesinde 4 tane yavru köpeğe ben 2,5 aydır ilgilendim ve gücüm yettiğince baktım.O kadar sevimlilerki inan bugün vicdanım hiç rahat değil zira ben oradan ayrılamk durumunda kaldım ve hergün orada olmam imkansız.Dün itibarı ile(04,11,2018 saat 18.00)oradan ayrıldım.Ne olur eğer yüreğinizde köpek sevgisi varsa ve madem bu küçük dostları bu kadar seviyorsunuz.Bişeyler yapın.Değilse bu sevimli dostlar aramızdan ayrılabilirler.

   Cevapla
 5. Merhaba evimde 5.5 yaşında saf ırk van kedisi var dişi kısırlaştırılmamış ücretsiz sahiplendirmek istiyorum

  Cevapla
 6. Bu sayfadaki telefon numarasına zahmet edipte bakan yok hayvan barınağına ulaşacağımız bir telefon yazın ZAHMET OLMAZSA.

  Cevapla
 7. kangal veya pitbull cinsi erkek

  Cevapla
 8. Gölbaşı ikizce köyünden kısırlaştırılmak üzere alınan üç hayvan hâlâ getirilmedi köylü onları besliyor dışarda 3 gün içinde getirileceği söylendi fakat bi haber yok.ve hiç bir zamam Gölbaşı hayvan Barınağı TELEFONLARI AÇMIYOR

  Cevapla
 9. Süs kopegi sahiplenmek istiyorum ama?

  Cevapla
 10. slm arkadaşlar evim bahçeli bana yetişkin erkek kangal lazım bakamayan yada barınığa vermek isteyenler ulaşabilir mi saygılarımla mehmetkadakoglu@gmail.com

  Cevapla
 11. Atjantin dogo varmi yavru bugun alacam gelipde

  Cevapla
 12. Haymanadan yeniceye gelen yolda bi cesme basinda bi kopege araba carpmis on ayaklari kirik lutfen acil yardim

  Cevapla
 13. Kopegin cinsi golden

  Cevapla
 14. Ankara/Keçiören 5aylık yavruya evini açacak birileri vardır mutlaka 05063653586 taşıma kutusu, kedi kumu, konserve ve kuru maması da verilecek.

  Cevapla
 15. Lütfen! Çok acil eymir mahallesinde mogan garden evleri diye bir inşaat sahası var blokların birinde bir köşebaşında muhtemelen yeni doğum yapmış bir köpek ve yavruları var soğuktan çok üşümüşler ben onları iki gün önce gördüm inşaat sahası olduğu ve çevresi kapalı olduğundan içeri giremedim ama sizlerden birileri oraya gidip o masum yavru ve annesini donmadan ordan alıp sıcak bir yere götürebilirsiniz lütfen yardım edin.Onları görüp yardım edememek canımı çok acıtıyor.

  Cevapla
 16. benım kangal kopeğım var sahıplendırmek istiyorum evde kedılerım var mmalesef alamam bulundugu yer ankara patilife veteriner kliniği irtibat sağlamak istersenız 0 532 058 63 24

  Cevapla
 17. buraya hangı araçla gidilir

  Cevapla
 18. MerhabalarBize biraz eğitimli bekçi köpeği lazım.Bakimlarini aşılarıni takip edeceğim.Sevgimizi ondan eksik etmeyeceğiz çünkü ailecek köpeklere farklı bir sevgimiz var.Yardimci olursanız sevinirim…05330923492

  Cevapla
 19. 03.10.2017 günü toki 7.etap c-63 bahçesine köpek yavrulamış bazıları ölmüş, alınıp bakılması gerekli

  Cevapla
 20. Arkadaslar kangal akbas kafgas vebenzeri çoban köpekleri varsa sahiplenmek istiyorum bana ulsn 05534186072

  Cevapla
 21. MErhaba benim adım Kemal 12 yaşındayım sizinle çalışmak istiyorum tel 0505 4665893

  Cevapla
 22. evcil ankara tavşanımı bağışlamak istiyorum. gönüllülere duyurulur.

  Cevapla
 23. telefonlarınız hata veriyor! ilgili kimse yok mu barınağınızda? bağış yapmak istiyorum ancak telefonla bile ulaşılmayan bir yere nası güveneceğim? hayvanlarla nasıl ilgilendiğinize nasıl güveneceğim?

  Cevapla
 24. Adı barınak olan bir çöplüğün içine binlerce hayvan yaşam mücadelesi vermeye çalışıyor. Köpeklere karşı çok ilgisizsiniz, bunun vebalini öbür dünyada nasıl ödeyeceksiniz çok merak ediyorum hem siz hemde o masum varlıkları şikayet edenler. Çevrede kimseye zararı olmayan 2-3 tane köpek havlamasından korkan insanlar yüzünden hayvanlar barınakta ölüme terk ediliyor. Lütfen sizden tek ricamız 29 Nisan 2018 tarihinde Park Eymir Toki Konutları Papatya Yürüyüş Parkı’ndan aldığınız Alman Kurdu ve beyaz cins (tüyleri uzun) olan köpekleri Papatya Yürüyüş Parkı’na geri bırakmanızı istiyoruz. Köpekler yaklaşık 2-3 aydır parkta mutlu bir şekilde barınıyorlardı fakat ortalıkta durmasından rahatsız olan birkaç tane düşünce yetkisi olmayan insan yüzünden köpekler sizin yanınızda ölüme terk edildi. Köpekleri geri gönderin lütfen köpekleri sahiplenmek isteyen ve onlara sizden daha iyi bakan tonlarca insan var burada. Köpekleri 2-3 gün içerisinde geri getirmezseniz aksi takdirde yetkili yerlere şikayette bulunacağız.

  Cevapla
 25. Beyaz 1 yaşında Ankara kedisi ismi Maviş Cafer çok akıllı evi taşıyacağım için acil sahiplendirmek istiyorum.
  05468298526

  Cevapla
 26. 3 aylık ev kedisi yavrusu olan terbiyeli ve eğitimli kızımızı güvenilir bakabilecek bir aileye ücretsiz vermek istiyoruz,yavrumuz çok seven,sevilmek ve oynamak isteyen sağlıklı çok şirin bir yavru olan maskeli prensesimize bizler sürekli dışarda olduğumuz için ilgilenmiyoruz ve üzülüyoruz.Lütfen aileler ilgilensin.
  Gürbüz ŞİRİN
  05057754488

  Cevapla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir