Cemil Erkök Rehabilitasyon Merkezi

Ankara Cemil Erkök Rehabilitasyon Merkezi

Adres:  Çubuk Sirkeli yolu, Kızılca Köyü / Ankara

Telefon: 0 312 215 15 55

Sorumlu: HAYKOD

Gönüllü: Hayriye Erkök

Personel: 1 işçi

Hayvan Sayısı: 120 kedi, 350 köpek, 1 at, 1 ayı

Küpe Rengi: –

İhtiyaçlar: Gönüllü, kurumama, konserve mama, bağış, kulübe

ankara-cemil-erkok

 

Facebook Yorumları

yorum

3 Yorum

 1. Rh Cemil Erkök : GAMZE HANIM Babanız Konya Ticaret Lisesinde okurken Babam Matematik Hocası Rh Dt İSMAİL KARTOZ VE Annem Fen bilgisi Hocası Rh HASİBE
  KARTOZ du.Dayım Tarık Mehmet Günhanın okul arkadaşı idi.35 SK eviniz bizim
  Muayenehanemize yakındı.Geçerken Babam rahmetliyi görürse konuşurlardı.Bize
  Kaniş iri cinsi,Büyük bi Köpek vermişti.Adı Konttu.Rh Annem yemek verirken,Aniden yüzünü yalamıştı,Kurt gibi her gece uluyunca.Geri vermiştik.Her halde evin içinde uyumaya alışmış,O günkü evin giriş holünde yanlız kalınca sıkılmış olmalı.Geri verdilk .Alan zehirlemiş diye duyduk.Bende Sokak köpeklerini Milli Kütüphane bahçesinde besliyorum.19 sk oturan yaşlı hanıma eline geçerse,orta boy.Benim kaldırabileceğim Köpek ver dedim.Henüz haber çıkmadı.Evde tek başına yaşıyorum.Neşe katar diye düş
  ündüm.Haber çıkmadı.Barınakta yaşıyanlar olmaz,sebebine gelirsek.Ispartada oturur ken Yaşlı bir Beşiktaşlı Kedimiz vardı.Komşu Firdevs teyzeninde Elmas adın da kedisi vardı.Kendi evini idrar ve dışkı ile işaretliyordu.Rh Annem dışkıyı görünce hışımla kediyi yakalayıp,kafasını dışkıya sokardı.Sonunda,Çuvala koyduk yataklı va gon gibi Dere mah allesine taşındı.Tam gün Öğretmenlik yapıp,eve yorgun dönünce,Dışkı görünce,deli olu yordu..Evde iki çocuk birde kedi ağır gelmişti.Barınaktakilere gelirsek salmaya alışmış. Evde temizleyecek kimse yok.
  İnsan ile hayvanın farkı.İnsan özgür iradeli,tatminsiz,Zevk için hainlik yapar.Hayvan ise canı yanmazsa hainlik düşünemez.Karnıda doyuyorsa ondan mutlusu yoktur.

  Cevapla
 2. Esas merak ettiyim konu ? Neden Rh Annem Boksör Cemil derdi ! YOKSA HİDAYETE ERİP
  HAYVAN SEVGİSİ Mİ DOĞDU.!!!

  Cevapla
 3. Gamze Hanım : Rh Annem Fen bilgisi Babanız Rh’nin hocası,Ondan bahsederken Boksör
  Cemil derdi,Boks en vahşi sipor olup,Hidayete erdi diyemeyiz.Bir dönem Siyasete katıldı.
  NANKÖRLİĞÜ GÖRDÜ.Hayvanlar da nankörlük olmadığı,Canın yakar,Eziyet ederseniz,tep ki gösterirler.Haycanlardan gördüğü sıcak sevecen yakınlığa karşılık vermiş.

  Cevapla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir