Durance Hayvanlara da Dost

durance-hayvanlarla-dost-02Bir yandan hayvanlar üzerinde deney yapılırken bir yandan da yoğun kimyasal içerikli ürünler hayvanların sağlıkları tehdit ediliyor.

Evinde hayvan besleyenlerin dikkat etmesi gereken konuların başında hijyen geliyor. Ev temizliğinde kullanılan, evcil hayvanları tahminin çok ötesinde risk altında bırakıyor. Durance, doğal içeriklerle hazırladığı ev temizliği ürünleri ile bütün hayvan dostlarının gönül rahatlığıyla temizlik yapmasına yardımcı oluyor.

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü olarak kutlanıyor. Peki üzerimizde olumlu etkisi çok fazla olan hayvanları ne kadar koruyoruz? Bu sadık dostlarımıza karşı görevimizi ne kadar yapıyoruz?

Aralarında Türkiye ve ABD’nin de bulunduğu birçok ülkede sabundan parfüme, kremden duş jeline kadar pek çok temizlik ürünü, bugün hala hayvanlar üzerinde test ediliyor. Evimizde kullandığımız yoğun kimyasal içerikli temizlik ürünleri de evcil hayvanlarımızı solunum, temas ve ağız yoluyla tehdit ediyor.

Durance ürünleri doğal ve çevreci

temizlik-yapan-kopekKuruluşundan bu yana ‘çevre ve hayvan dostu’ ilkelerini koruyan Durance, hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde test etmiyor. Ayırca yüzde 95+ doğal yağlardan yapılmış içerikli, sodium laureth sulphate ve diğer zararlı içerikleri içermeyen Durance ürünleri ile yapılan ev temizliğinde de hiçbir hayvan zarar görmüyor.

Kokulandırmada doğal esansiyel yağları kullanan Durance’ın ECOCERT sahibi ev temizliği serisini 78TL ile 87TL arasındaki fiyatlarla alabilirsiniz.

Durance ürünleri; Durance butikleri, seçkin eczanelerde, ev dekorasyon ve hediyelik eşya mağazalarında satılıyor.