Evcil Hayvan Dostu Koltuklar Alfemo’da…

Evlerinde evcil hayvan besleyen hayvan dostları artık koltuklarının derdine düşmeyecek. Türkiye’de ilk kez Alfemo tarafından kullanılan, ev hayvanlarına karşı üretilmiş antimikrobiyel, kolay temizlenebilir ve tırmıklara karşı dayanıklılık gösteren özel kumaş hayvanseverlerin içini rahatlatıyor. Alfemo’nun modern tasarımlı koltukları bu özel kumaş ile birleşerek ev hayvanlarına özgürce hareket imkânı sağlanıyor.

Evlerde beslenen hayvan sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle de kedi ve köpeklerin koltuk ve kanepeleri tırmalama zevki ev sahiplerinin çözüm aradığı birincil sıkıntılar arasında yer alıyor. Rahatlığı ve modern tasarımları ile öne çıkan Alfemo, koltuklarında kullandığı özel kumaş sayesinde bu duruma kalıcı bir çözüm getiriyor.

Türkiye’de ilk ve tek Alfemo’nun koltuklarına kullanılan bu özel floklu kumaşlar, dokusuz yüzeyden oluşuyor ve ipeksi yumuşaklık sağlıyor. Bu grupta yer alan ürünlerle birlikte uzun tırnaklı evcil hayvanların tırmıklarından iz kalmıyor. Anti mikrobiyel özellikli kumaşlar, kolay temizlenebilir olmasıyla da ev sahiplerinin vazgeçimezleri arasında yer alıyor. Sürtünmelere karşı dayanıklılık sağlayan ve su itici özelliğiyle de sıvıları içine hapsetmeyen kumaşlar, şık tasarımıyla da gözlere hitap ediyor.

Alfemo’nun hayvan besleyen ev sahiplerine özel sunduğu koltuk koleksiyonu ile hayvanlarınızla birlikte evinizde oturmanın keyfini yaşayın!

alfemo-ev-hayvanlari