Goody’den Dostluk Mamaları Projesi

goody-dosluk-mamalari-04

Sokak hayvanlarının koruyucu dostu Goody, tüm Migros’larda yepyeni bir kampanya başlattı. “Dostluk Mamaları Projesi” adı verilen kampanyada, Migros’lardan 2,5 kiloluk Goody mama alan herkese, sokak hayvanlarına verilmek üzere 500 gramlık “Dostluk Maması” hediye ediliyor.

Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody, hem evcil dostlarımızı hem de sokaktaki yardıma muhtaç dostlarımızı düşünerek benzersiz bir kampanyaya daha imza atıyor. Goody’nin “Dostluk Mamaları Projesi” adı verilen yeni kampanyasında, Migros’lardan 2,5 kiloluk Goody mama alan her hayvansevere, sokak hayvanlarını beslemek üzere 500 gramlık Dostluk Maması hediye ediliyor.

Türkiye’nin ilk, en büyük ve lider kedi-köpek maması üreticisi olan Tropikal Pet’in mama markası Goody, Dostluk Mamaları Projesi ile hayvan sahibi olan ya da olmayan kişilerin sokak hayvanları konusunda daha bilinçli olmasını amaçlıyor. Kurulduğu günden bu yana özellikle sahipsiz hayvanların daha kaliteli yaşam sürmesi için çalışan Goody’nin tüm Migros’larda satılacak olan “Dostluk Mamaları” hem evcil dostlarınızın yaşam kalitesini arttıracak hem de sokaktaki sahipsiz dostlarımızın sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayacak.

goody-dosluk-mamalari-03Gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle sahipsiz hayvanların en büyük destekçisi olan Goody’nin çocuklarımıza hayvan sevgisi aşılayan Goody Çocuk Tiyatrosu başta olmak üzere, HAYTAP ve HAÇİKO gibi sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği pek çok anlamlı ve duyarlı projesi mevcut.

Goody tarafından hayata geçirilen projeler ve Goody ürünleri hakkındaki ayrıntılı bilgilere www.facebook.com/Goodymama ve www.goody.com.tr ’den ulaşılabiliyor.