Pet Dostlarımız için Yeni Trend Kolaylık; PuschClean

puschcelan-temizleme-mendili-01PuschClean’ın pet dostlarımız için özel olarak ürettiği organik temizleme mendili, dermatolojik olarak test edilmiş olup, hayvan dostlarımızın hassas yerlerini derinlemesine temizler. Yumuşak dokusu sayesinde pet dostlarınızın yüzünü ve ellerini su olmadan temizlemek için çok ideal bir mendildir.

Evde ve dışarda dolaşmaya çıkan kedi ve köpeklerinizin popo, kulak, pati, ve vücut silmek için özel olarak üretilen ve tamamen doğal hijyen sağlayan bir ıslak mendildir. Bahar kokusu ile önceden nemlendirilmiş ve Vitamin E ile Aloe içeren ıslak mendiller, kedi veya köpeğinizin üzerindeki her türlü kir ve kepekler ile gözlerindeki çapakları temizlemek için günlük olarak da kullanılmaktadır.

PuschClean, 40 mm çapında, 13 mm yüksekliğinde olup içerisinde 5 gr sıvı ve 2cm çapında sıkıştırılmış tekstil mendildir. Sıvısı % 100 doğaldır. Mendil % 100 sıkılaştırılmış doğal bambu ağaç selülozundan üretilmiştir.

puschcelan-temizleme-mendili-03Puschclean’ı dezefektan mendil, yüz maskesi, ferahlatici mendil, makyaj temizleme mendili, Akne Bakim mendili, Bebek Bakim ve Temizlik mendili, Genital bölge temizleme mendili, Koku giderici mendil, INOX (paslanmaz ürünler mendili,Cep telefonu temizleme mendili, LCD ekran temizleme mendili, PET Ev Hayvanlari Bakim ve Temizleme mendili, Torpido ,Arac temizleme mendili, Ter kokusu önleyici mendil, Mobilya temizleme mendili olmak üzere çok farklı şekillerde de kullanılabilinmektedir.

Kullanım şekli:

Kullanım şekli: 2cm çapında perforelli boşluğa yerleştirilmiş tablet halindeki mendile basıldığında hapsedilmiş sıvı ile temas eden tablet açılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Ürün yalnızca kendi kutusu içerisindeki saf su, doğal koku ilaveli solüsyon ve doğal sıvılar ile kullanılmaktadır. Ürün başka kimyasal türevlerdeki sıvılarla kesinlikle çalışmamaktadır.